Company Detail

  1. Home
  2. Customer Service Or Operations
  3. Company detail
employer

About “psychoterapeuta poznan”

Szukasz wsparcia psychologicznego w Poznaniu? Pozwól, że Cię przywitam!

Jestem praktykującym psychoterapeutą z pasją do pomagania ludziom odkrywać ich wewnętrzną siłę i pokonywać życiowe wyzwania. Moja praktyka opiera się na nurcie integracyjnym, który łączy różnorodne podejścia terapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Mój rozwój zawodowy to nie tylko pasja, ale również priorytet. Uczestniczyłem w 5-letnim kompleksowym kursie psychoterapii, cieszącym się akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, oraz 3-letnim kursie Core Training, przygotowującym mnie do roli terapeuty ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Terapia Dynamiczna). To jednak tylko początek mojej drogi. W ciągu ostatnich 8 lat ukończyłem dodatkowo 22 szkolenia z obszaru psychoterapii, co przekłada się na blisko 700 godzin praktycznych doświadczeń.

Cieszę się, że mogę oferować moje usługi terapeutyczne mieszkańcom Poznania, tworząc wspólnie bezpieczną przestrzeń do eksploracji emocji, myśli i doświadczeń. Bez względu na to, z jakim wyzwaniem się zmagasz, jestem tutaj, by Ci pomóc.

Nie zwlekaj, złóż pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia i harmonii psychicznej. Skontaktuj się ze mną już dziś, a razem odnajdziemy drogę do Twojego wewnętrznego spokoju.

 

Psycholog – Psychoterapeuta Łukasz Błaszczak Poznań | psycholog poznań
Szkolna 1/301
61-835 Poznań
Tel. 798962198

Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ccBWkZTC8odDGhqU7

Posted projects

No projects posted yet by this employer.